sünnimärkide eemaldamine laseriga 01.11.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! mul on selline küsimus, et palju võiks maksma minna sünnimärkide eemaldamine laseriga näo piirkonnast (täpsemalt põselt), kuna neid ei ole seal üks vaid on palju ühes kohas koos ja imelik on see, et mujal sünnimärke eriti ei esine, ainult paremal põsel. Ja kas laseriga eemaldamine on kuidagi kahjulik?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kõiki sünnimärke ei ole õige laseriga eemaldada, mistõttu jään võlgu konkreetse vastuse selle operatsioonimeetodi sobilikkuse osas Teie juhtumil. Täpsed vastused Teie kohta saate ikkagi vaid plastikakirurgikirurgi või laseri-kirurgi vastuvõtul. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree