Sünnimärgi eemaldamisest suured armid. 30.10.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

17.september 2004 käisin Magdaleenas ja opereeriti ära kaks sünnimärki. Nüüd on siiani järgi vähemalt poole kui mitte 2/3 suuremad punased laigud kui olid enne sünnimärgid. Sünnimärgid olid healoomulised. Ehk siis nüüd selline küsimus: Kas need punased armid jäävadki nüüd eluks ajaks või muutuvad nad millalgi ka naha värvi? Üks on mul täitsa dekoltee piirkonnas, et nii, et suurema kaelusega asju kanda hetkel küll ei julge, punane arm paistab jubedalt välja. Mida ette peaks võtma? Tänan kui vastate!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! On täiesti loomulik, et nii värsked armid punetavad-roosatavad ja on sellised veel 3 - 4 kuud. Kindlasti muutuvad armid ajaga heledamaks. Kui soovite paranemisele kuidagi ise kaasa aidata, siis soovitaksin kanda 3 - 4 kuud apteekides müügil olevat silikoon-armiplaastrit. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree