rinnad ja nende suurendamine 22.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

mul on kaks küsimust:esiteks soovin teada,kas suitsetamine peatab rindade kasvu?ja teiseks sooviksin teada,kas on võimalik rindasud suurendada ka ilma operatsioonita,ehk on olemas selleks näiteks mingid tabletid,mida peaks sööma ja kust saaks selle kohta infot?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kahjuks ei oska ma kummalegi Teie küsimusele 100 %-lise meditsiini-teadusliku põhjendusega vastata. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree