hambumus? 06.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kas ilukirurgia, ehk siis lõikuse läbi on võimalik parandada ka hambumust, ilma, et peaks pikalt kandma tülikaid hambaklambreid?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Raskete hambumusäiretega esinevate lõualuude deformatsioonide kirurgilist korrigeerimist tehtakse, kuid operatsiooni-järgne ebamugavus on oluliselt suurem kui "tülikad hambaklambid". Loomuliklt on sellistel operatsioonidel omad kindlad näidustused. Selliseid operatsioone teevad vajadusel näo-lõualuukirurgid Tartus ja Tallinnas. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree