peast eemalehoidev körv... 01.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere mul on selline mure et mu üks kõrv on teisest erinev, sellega et ta hoiab natuke peast eemale. kui palju läheks umbes selle korrigeerimine maksma?

ettetänades mari

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Mari. Ühe kõrvalesta plastika-operatsioon kohalikus tuimestuses maksab Clinicas 5 200 krooni. Tervitustega, Dr. Peep Pree