Tatoveeringu eemaldamisest tingitud arm 22.07.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere

Lasin kunagi suure rumalusega teha käe peale põidla kõrvale väikse südamekujulise tatoveeringu ja käisin seda mingi 1,5-2 aastat tagasi eemaldamas.
Tatoveering lõigati välja,kuid käel on nakast veidi kõrgem arm-algul see oli veel punane ka ,kuid vähemalt see punetus kadus mingi aastaga ise.
Küsiksin kas seda armi on võimalik kuidagi eemaldada ja palju see maksma läheks?
Arm on umbes 2cm*1cm suur.

Ette tänades
Karina

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Karina! Juba olemasolevat naha-armi eemaldada-kaotada ei ole võimalik ja kui Te seda opereerida laseksite, algaks kogu paranemisprotsess koos turselisuse ja punetusega jälle otsast. Loomulikult annab täpse ja lõplikuma vastuse plastikakirug konsultatsiooni käigus. Parimate tervitustega, Dr. peep Pree