Kõht 03.06.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mul on mure. Mul oli 5 aastat tagasi Keisrilõige ja sündis 5-kilone poiss. Nüüdseks olen kaalust alla võtnud 30 kg. Minu kõht on valjaveninud ja arm alakõhul on kole.Mida teha? Pean kogu aeg peitma nö. lotendavat kõhtu stringidesse ja püksikutesse.
Kas oskate anda nõu, mida peaksin tegema? Kuhu vastuvõtule ja konsultatsiooni minema? Milline on vastuvõtu e. konsultatsiooni hind?
Ette tänades

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Soovitan minna plastikakirurgi vastuvõtule, sest tõenäoliselt vajate "kõhuplastika-operatsiooni". Vastuvõttude hinnad on erinevates kliinikutes erinevad, mõnes kliinikus olla lausa tasuta, Clinicas näiteks maksab minu konsultatsioon 300 krooni. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree