huulte suurendamine 28.05.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kas dr.Peep Pree tegeleb ka huulte suurendamisega? Kui siis maakeeli küsides - mis meetodil? Loogiline, et iga patsient on eraldi "materjal" kirurgi jaoks ning selleks et tööst mingitki aimu saada, on vaja tulla konsultatsioonile. Arusaadav...ja selle osa võib kohe vabalt mulle, kui dr. Peep Pree endisele patsiendile rääkimata jätta... Huvitas lihtsalt just huulte suurendamise tehniline protsess, maksumus....ning kui olles asjast huvitatud /kusjuures oleks väga/ siis, kaua võtaks aega konsultatsiooni aja määramisest kuni tehnilise tostuse ja tulemuseni jõudmine...
Teiseks oleks väga huvitatud näost kõikvõimalike niiöelda sünnimärgikeste eemaldamisest... Neid on mul näos nii oma ütleme 7 pisikest täppi. Absoluutselt pole häirivad teistele..kuivõrd iseendale..mõeldes, miks nad seal üldse olema peavad... Siit johtuvalt teine küsimus...et, kui ma saaksin tulla näiteks huulesuurendus "operatsioonile", siis kas ma võiksin koheselt samal päeval ära eemaldada ka need täpikesed? Ikkagi kaks kärbest ju ühe hoobiga.. Jällegi...maksumus?

Ette tänades Kristiina

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere "endine patsient" Kristiina! Huulte suurendamiseks kasutan vaid nn.täitesüste ja seda just imenduva e. organismist iseeneslikult väljapuhastuva ainega (vt www.restylane.com ) Konsultatsiooni aja saate soovi korral broneerida te-l 7348 553. Pärast suurendus-süste on huuled kindlasti kuni nädal veidi paistes/turselised.
Selliste väikeste sünnimärkide eemalamiseks oleks ehk kõige õigem laser-eemaldus, mida aga soovitaksin teha sügis-talvisel ajal, et vältida paranevate kohtade pigmenteerumist intensiivse päiksekiirguse toimel.
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree