LAPSEL OPITUD LÜMFANGIOOM 21.04.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tütar sündis kaasasündinud lümfangioomiga ülahuule ja nina vahel, mis opereeriti 1997 aastal, kui ta oli nelja aastane Rootsis. Enne seda opereeriti kaks korda ebaõnnestunult Tallinnas. Peale õnnstunud op-i Rootsis soovitasid arstid teha Eestis veel ühe plastilise operatsiooni, et ülahuul oleks mõlemalt näopoolelt ühesugune- praegu on üks pool paksem. Kui vanalt seda operatsiooni tehakse (tütar on praegu 11 saamas) ja palju see võib maksta.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Vabandan, aga ei hakka nii komplitseeritud juhtumi puhul kohe midagi kirja teel arvama ja soovitan kindlasti pöörduda Tallinnas või Tartus näo-lõualuukirurgi või plastikakirurgi vastuvõtule. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree