pigmendi laigud 04.03.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

mure selline et sooviks mingit informatsiooni pigmendilaikude pleegitamise kohta näol.kas ja kus on selline asi võimalik ja sooviks ka hinda teada.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Kirurgilise ravi osas on sobiv operatsioon laserlihvimine, mis maksab 25 000 krooni. Pleegitavate kreemide jm. osas peaksite infot küsima kosmeetikasalongidest. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree