Paksud käed-jalad 02.03.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen normaalkaalus 34-aastane naine, kehalt sale, kuid probleemiks on paksud käed ja jalad. Mitte mingi trenn (ega ka muutused toitumises) pole kunagi aidanud. Kas on mingeid vöimalusi kirurgilise sekkumisega lisaks reitele ja käsivartele ka pölvi ja randmeid salendada? Ja kui on, siis kas saab seda köike lasta korraga teha? Tänan ette vastuse eest!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Vabandan vastuse eest juba ette, kuid soovitan minna plastikakirurgi vastuvõtule. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree