paistes silmad 11.07.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 29-aastane naine ning mul on probleem "kottis" silmadega. Eriti hull on asi hommikuti. Kuid nimetatud probleem on mul olnud lapsest saadik. Kas lõikusega oleks võimalik midagi parandada??

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Teie puhul võiks tegemist olla nn. päriliku alalau-lihaste nõrkusega ja sellest tingituna silmamuna-taguse rasva väljasopistumisega alalau naha alla. Korrigeerida sellist probleemi saab plastikakirurgia kliinikutes alalaugude plastika e. blepharoplastika operatsiooni abil.