Peenise suurendamine 11.07.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Soovin teada,kas Teie kliinikus on voimalus selliseks operatsiooniks.

Juhul kui on,sooviksin teada kas ja kui palju saab peenist pikendada

ning ka läbimootu suurendada.

Sooviks ka infot operatsiooni olemuse ja sellejärgse paranemise kohta.

Operatsiooni orienteeruv hind.

Juhul,kui see pole Teie juures voimalik,siis kuhu peaksin pöörduma.

Ette tänades!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Esteetilise Kirurgia Erakliinikus Clinica uro-plastilisi operatsioone ei teostata. Soovitaksin pöörduda urokirurgide(uroloog) vastuvõtule.