lõug 24.01.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere, olen 21 ja probleem on lõua all oleva liigse (lõdva) nahaga, mis ma kardan, et on tekkinud põhjusel, et olen kandnud varem breketeid ja hambaklambreid, millega teatud määral on muutunud ka hambumus. kui palju selline korrigeerimine maksab ja kui suur on võimalus, et jäävad nähtavad armid?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Teie kirjelduse põhjal küll midagi konkreetset arvata ma ei julgeks, seega soovitan pöörduda ikkagi plastikakirurgi vastuvõtule. Tervitustega, Dr. Peep Pree