Sünnimärkide eemaldamine 18.01.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 20 a. tütarlaps ja mul on näol kaks koledat sünnimärki.Üks on nina otsas ja teine nina kõrval.Nina otsas olev on umbes 3mm läbimõõduga ja nina kõrval umbes 5mm.
Olen aastaid tahtnud neist lahti saada, aga ei tea kui kindel see on, et mingit armi ei jää; kui palju see maksab; kus seda tehakse (kas ka Tallinnas?).
Kas mu näoilme võib sellest muutuda, kui sünnimärgid eemaldatakse?Sest olen vahel arvanud, et kui nad seal on ja olen nii loodud, siis äkki sünnimärkide eemaldamisel tundub näiteks nina suurem.
Ette tänades A.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere lugupeetud A! Soovitan Teil Tallinnas plastikakirurgi konsultatsioonile minna, et parim ravi-meetod valida. Mina küll ei arva, et ninal ja nina juures olevate sünnimärkide eemaldamise järgselt Teie nina võiks suurem tunduda.
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree