venitusarmid 18.12.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Sooviksin teada ,kas on olema mingit ravi, mis aitaks venitus armide vastu.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Ühest efektiivset ravi senini veel leiutatud-leitud ei ole, küll on abi kindlasti trennist, massaažidest, kreemidest jne. Kirurgial on vähe võimalusi (ainult armi väljalõikamine, mis aga jätab uue armi). Lugupidamisega, Dr. Peep Pree