naha siirdamine 18.12.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

olen naisterahvas 31 a.ning eluaeg tõsiselt hädas liigse karvakasvuga .Kõige hullem on näo piirkond.Vuntsid ja habe vohavad ning pean neid igapäevaselt ziletiga ajama.Depileerimine ja epileerimine teadagi erilisi tulemusi ei anna ning lisaks oleks see tüütult pikaajaline ja kulukas protsess.Tekkis küsimus,kas sellise murega nahasiirdamine on võimalik?Pean silmas,et eemaldada lõualt ja ülahuulelt karvasibulatega nahk ning istutada sinna mõnelt muult kehaosalt võetud sile,karvavaba nahk.Võibolla ajan praegu väga lolli ja võhiklikku juttu,aga uskuge mind,ma olen ahastuses.Ehk vastate,palun!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Arvan, et korduv "õige" laser-ravi spetsiaalse laseriga on täna küll parem variant kui hakata "naha siirdamisest" rääkima.