kas?kuidas?kui palju? 12.03.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere.sooviksin teada kas on võimalik taha midagi sellist et tedretäpid ära kaoks näo pealt,kasvõi operatsiooni käigus.kas selline asi on võimalik.ja veel kas on ka võimalik näo kuju natuke muuta.näiteks põskedelt peenemaks ja nina korrigeerida?kui need asjad on võimalikud siis kuidas ja kui palju maksavad?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tänan küsimuse eest!

"Tedretäpid" on ju nii vahvad!!!

Kirurgiliselt on pigmenditäppide vähendamine võimalik näonahka eemaldava laserlihvimise operatsiooni teel, kui sedagi mitte jäävalt. Jääva efekti saavutamiseks oleks vajalik surmata nahas pigmendirakud, mida on võimalik teha kangete hapetega näonahka keemiliselt koorides(Fenool-hape). Peab teadma, et sellise protseduuri järgselt jääb nahk marmorjalt roosakas-valgeks ja ei päevitu enam kunagi. Et sellist protseduuri võib teha vaid näol, siis jääb küllaltki terav piir valkja naha ja pigmenteeruva(päevitava) naha piiril alalõualuu serva läheduses. Oleks siiski lihtsam "tedretäppe" vältida, kasutades tugeva UV-kiirgust blokeeriva toimega kreeme ( SPF 30 või SPF-total)

Nina kuju korrigeerivad operatsioonid on plastikakirurgide igapäevatöö. On võimalik muuta nii nina pikkust, kõrgust, laiust jne. Kuna ninakuju muutmise otsus vajab põjalikku arutelu kogemustega plastikakirurgiga, on möödapääsmatu pärast oma soovides selgusele jõudmist pikk ja põjalik konsultatsioon juba silmast-silma. Konsultatsiooni tulemusena on võimalik vastata ka Teie küsimusele hinna osas (erinevate ninakuju korrigeerivate operatsioonide hinnad on vahemikus 15000 - 35000 krooni, kogu näo laserlihvimine meie kliinikus maksab 25000 krooni.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Iluravi ja plastiline kirurgia

Rindade suurendamine Motiva implantaatidega

Tere!

Plaanin lähiajal ette võtta rindade tõstmise operatsiooni. Olen eelnevalt konsultatsioonil käinud, kuid suure ähmiga paljud minu jaoks olulised küsimused küsimata jätnud. Nimelt olen ...

Peep Pree

Vastas dr Peep Pree

Tere ! Alustan vabandustega hilise vastamise pärast.
Mina ise Motiva implantaate kasutanud ei ole, kuid kirjanduse järgi on nad teinud läbi kõik ohutus-sertifikaadile vajalikud testid. Kindlat ei ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: