Erineva suurusega rinnad 06.12.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Kui minul hakkasid kunagi rinnad kasvama ja olid erineva suurusega, siis kõik ytlesid, et kui puberteet möödas nad ühtlustuvad. Olen nyyd 20 a. ja üks rind on märgatavalt väiksem kui teine.Päris ebamugav on, sest teised panevad seda tähele, mitte ma oma luuludest seda ei arva.Ega nad vist enam ei muutu ka...Aga kas plastiline kirurgia on ainus variant?Mingeid süste või asju olemas ei ole?(kuna olen ikka päris noor ei tahax noa alla minna) Kas haigekassa sellist asja üldse ei toeta?
Oleks meeldiv, kui oskaksite vastata:)
Triin

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Triin! Kui rindade asümmeetria on Teid häiriv, siis midagi muud peale kirurgia ma küll soovitada ei tea. Kui tegemist on muidu normaalselt funktsioneerivate rindadega, siis ma küll ei usu, et Haigekassa sellise operatsiooni eest tasuks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree