tere! 03.12.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

mul on küsimus veenilaiendite kohta.mul on veenilaiend paremal jalal sääremarja peal,olen kuulnud et selle eemaldamiseks on 2 viisi operatsioon ja mingi süst veeni sisse et see tõmbad kokku.Ma tahaks tast lahti saada ja olekski küsimus , palju need maksavad ja kumb parem variant on?
Päikest soovides,
Jana

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Jana! Päikese-soovide eest suured tänud! Vastuse ravi-meetodi valiku kohta saab anda ainult pärast konkreetselt Teie veenilaiendi-probleemi nägemist ja vastavalt sellel vastata ka hindade osas! Ilusat talve Teilegi, lugupidamisega, Dr. Peep Pree