Sügelev sünnimärk 01.12.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,mulle teeb muret natuke mul kõhupeal olev sünnimärk, mis kohati hooti umbes nädal aega järjest sügeleb ja siis sügelus kaob ära, kuni tuleb millalgi tagasi. Ta ei ole valus, kuid olen märganud,et ta on hästi natuke suuremaks läinud. Millest see võiks olla tingitud ning kas ma peaksin kuhugi pöörduma? Kas see mõjutaks kuidagi rasedust tulevikus?

Tänan

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Soovitaksin Teil pöörduda plastikakirugi või ka näiteks onkoloogi vastuvõtule. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree