Rindade suurendamise tabletid 14.10.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Leidsin internetist paar huvitavat lehekülge + ajakiri Anne augustikuu number, kus räägitakse 100% taimsetest tablettidest, mis aitavad kasvada rinnakoel, mille tulemuseks on siis suuremad rinnad. Nendest on Eestis väga vähe räägitud. Kas lubatud tulemustel on tõepõhi all? Ja kui ongi asja vastu tõsisem huvi, kuidas teha erinevate toodete seast õige valik? Rohkem informatsiooni?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kuna ise neid "imetablette " kasutanud ega ka patsientidele soovitanud ei ole, ei saa mina loomulikult midagi kinnitada ega ümber lükata. Ka mina olen "mõnda huvitavat lehekülge internetist lugenud, kui arvan siiski et iga inimene otsustab ikkagi ise, millist reklaami kui tõsiselt võtab. Jõudu! Dr. Peep Pree