Juuste siirdamine. 11.09.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.

Kas on Eestis kusagil võimalik teha juuste siirdamist ja kas sellest on kasu
või on oht et need siirdatud juuksed võivad ka mõne aja möödudes peast
langeda? Olen 39a. naisterahvas ja väga mures ja palju see maksta võib.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Juustesiirdamise küsimuses soovitan Teil pöörduda Nõmme Erakliinikus Fertilitas töötava plastikakirurgi Dr. Jüri Kullamaa meeskonna poole. Sealt ka siis ülejäänud vastused. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree