ninake 15.05.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on selline suure võitu külje pealt vaadates suusahüppe mäge meenutav nina. :) Tahaksin seda korrigeerida. Kas peale operatsiooni läheb nina kuidagi paiste või siniseks? Kui jah siis kaua võtab aega et see normaalseks tagasi muutuks. Ette tänades!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Kindlasti on Teie "suusahüppe mäge meenutav nina" (Teie sõnastus) võimalik korrigeerida ja kindlasti läheb nina peale kirurgilist traumat - ja seda on iga operatsioon - paiste ja vahel ka silmaalused siniseks- sõltuvalt kas opereeritakse ainult kõhrelist ninatippu (siis vähem) või ninatippu ja luulist ninaselga (siis rohkem). Seltskonda tagasi saab minna 2-3 nädala pärast, kuigi lõplik paranemine-ninakuju formeerumine võtab oluliselt kauem aega, (kuid), seda aga ei pane teised inimesed tähele.