tagumik 17.06.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
Minu mureks on tagumikus olevad lohukesed, neid on päris palju, silmaga hästi nähtavad.
Käin kord kuus tselluliidimassaazis (nö. LPG endermoloogiline ravi).
Sealsed tädid (med.haridusega) ütlesid mulle, et tagumiku peal mul tselluliiti pole, et tegu on sidekudede kokkulangemisega(?) ja et need augud ei pruugigi taastuda. Ise olen 25.aastane, kaalun 51 kg, mul on istuv töö, teen trenni 4x nädalas. Need augukesed on olnud juba mitu aastat. Kas tegu võib olla sidekudedega või hoopis rasvkoega?
Kas oleks võimalik näiteks kirurgiliselt taastada sile nahapind?
Kas on mõtekas tulla konsultatsioonile teie kliinikusse?

küsija

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere küsija,
Arvan, et ega ka kirurgia Teile tuharate naha silumisel palju juurde ei anna. Rohkem usun ehk nendesse "ilusalongi protseduuridesse" - LPG, mähkimine jne. Seega ei näe põhjust, et Teid konsultatsioonile kutsuda.
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree