kõrva opereerimine 08.06.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen mures oma kõrvaga,nimelt on ta teisest kõrvast suurem,tahaks teada kas seda on võimalik opereerida ja kui palju on selle lõikuse hind?
M.l.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud M.I.
Kirjeldus "üks kõrv on teisest suurem" ei võimalda täpset vastust, kuid arvan, et operatsioon on mõeldav. Konsultatsiooni käigus saab arst Teile ka hinna öelda.
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree