soovin saada rinnad 28.05.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kas teie teete meestele rinna suurendus operatsioone olen transvestiit ja ei julge selle küsimusega arsti poole pöörduda või peaks alustama hormoon raviga olen 34 a kust saaks abi

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!
Soovitaksin enne alustada hormoon-raviga ja selgeks saada, mida te soovite -kas olla "rindadega" mees või vajate ehk täielikku soo-muutmis programmi.
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree