Kui vanalt saab opereerida silmalaugu? 14.05.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on kahe aastane tütar ja sünnist saadik on parema silma laug "kinnisem" kui vasaku oma. Algul lootsime, et see avaneb lapse kasvades, kuid erinevus on siiani suur. Tahangi küsida, kui vanalt saab tema puhul sellise operatsiooni ette võtta ja kas tulemuseks on `sama suurused` silmad? Kui keeruline see toiming on ja kui palju maksab?
Ettetänades- Ülle

Vastata saab e-mail:yl.ridal@mail.ee

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!
teie juhtumil soovitaksin kindlasti konsulteerida silmakirurgide, mitte ilukirurgidega.
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree