operatsioonide maksumus 29.05.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mis hinnast alates algavad ninaoperatsioonid? Mis määravad nende hinnasuuruse? Millised viisid/tingimused on operatsioonide eest tasumiseks?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!
Nina kuju muutvad operatsioonid on vahemikus 20000 - 35000 krooni, mille määrab konkreetne operatsioon mis Teile tehakse (see sõltub jällegi sellest, mida Te oma nina juures muuta soovite). Operatsiooni eest saab tasuda sularaha või pangaülekandega, samuti kasutades Eesti pankade järelmaksutooteid (Ego, Magnet. Sampo Järelmaks).
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree