Ootamatu kõhulahtisus 26.01.04 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

Kui olen 8 korda vedelat kakat teinud, kas tegu viirusega. TOIDAN last ka rinnaga. OLEN proovinud smektat, sütt, imodiomi. MIski ei võtta valusid. Või on tegu toidumürgitusega.

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere.
Vastus lihtne. Toidumürgitus tuleb riknenud toidust ja viirusliku kõhutve saab viirusega nakatumisel. Niisis kumb variant on?
Jooge vett ja külastage oma arsti.
Dr Kariis

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Gastroenteroloogia

kõhulahtisus

Millest võib tekkida 24a mehel igahommikune kõhulahtisus ? Pärast sööki on mõnikord iiveldus. Samuti on päraku ümbruses sügelus ( ca 5a ). Äkki saate nõu anda, arsti juurde ta vaevalt läheb.

Vastas dr Toomas Kariis

Tere
Vihjetest jääb kahtlus kahele erinevale haigusseisundile. Antud informatsioon ei ole siiki piisav diagnoosimiseks liiati ravisoovituste andmiseks.
Soovitan gastroenteroloogi konsultatsiooni. ...

Loe edasi

Kõhulahtisus

Kas siis, kui väljaheide on pidevalt vedelam, mitte tahke, nagu normaalne oleks, siis kui söök on mitmekesine ega peaks seda põhjustama, peaks muret tundma või võib see olla tingitud närvidest ning peaks ...

Vastas dr Triin Remmel

Tere!Kõik oleneb sellest kui vana Te olete, kui kaua on kõhulahtisus kestnud, on see seotud mingi toiduga, missugused on teised kaasuvad haigustunnsed (kõhnumine, vereeritus jm). ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi