kõhunäärme haigus 05.11.03 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

vasaku ribi all tunne nagu miski seal on. Käivad mingid urinad mao piirkonnas ja vaskult poolt sellest.Praegust kui sõõn natuke rohkem või rasvasemad toitu peale selle võib veel olla kerge iiveldus,kerge ja lühike valu mao piirkonnas või seal kandis.

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere
Tänan, et jagate minuga oma kaebusi. Kirajas puudub küsimus. Kuna pealkirjas nimetate kõhunäärme haigust, siis eeldan, et soovite teada, kas teil võiks olla kõhunäärmepõletik. Ülalnimetatud kaebused ei ole iseloomulikud kõhunäärme haigusele. Soovitan siiski pöörduda arsti pooletäpsema teabe hankimiseks.
Dr Kariis