Imelik haigus 30.10.03 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

Tere !

Mu keel põleb, nagu oleks ta punase pipra sees.Võimalikud põhjused on kontrollitud: veri on korras, suhkruhaigust ei ole, erinevaid metelle suus ei ole.
Mida teha ?
Teid ette tänades.

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere
Lihtsat vastust Teie küsimusele pole pakkuda. Tegemist on ühe tajuga, mida ei ole võimalik mõõta. Meie saame uurida ja vaadata enamasti anatoomilisi, vahel ka patofüsioloogilisi muutusi. Võib juhtuda, et kõikidele tundmustele kohe haiguslikku seletust ei leita. Otsitakse ikka ja siis jälle.
Dr Kariis