veri väljaheidetes 06.10.03 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

kas on võimalik gastroenteroloogi juurde konsultatsioonile tulla ka ilma perearsti suunamiseta? Kui jah, kas see on siis tasuline ja palju see sellisel juhul maksab?

Ette tänades.

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere
Ilma saatekirjata vastuvõttudele kehtestab raviasutus vastuvõtuhinna, mis võib olla erinevates asutustes erinev. Valige välja raviasutus ja küsige sealt täpselt. Reegilna tuleks tasuliste vastuvõttude puhul maksta ka teostatavate uuringute eest. Samas on isemaksjatel enamasti võimalik vastuvõtule pääseda kiiremini üldjärjekorrast.
Head õnne! Dr. Kariis