Imelik kõhuvalu 15.09.03 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

Juba u nädal aega vaevavad mind imelikud vaevused alakõhu- ja seljapiirkonnas. Vasakul pool alakõhus on kuidagi "külm" tunne. Nagu tuul puhuks otse peale, isegi kui olen paksu teki all. Kui jämesool täis, siis enne wc külastust läheb valu eriti teravaks. Tundub nagu oleks midagi naisorganitega või neerudega, aga kuna ma olen meditsiinist väga kauge inimene, siis pöördungi teie poole. Kas oskate arvata, milles võib olla asi ja kas peaksin kiiresti arstile aja panema? Murelik neiu, 24.a
P.S. 5 kuud olen üritanud tulemusteta rasestuda.

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere
Kui Teie olete meditsiinikauge, siis mina kahjuks Teist kaugel ja ei saa täpset nõu anda. Arst kujundab oma esmase arvamuse küsitluse ja arstliku läbivaatuse alusel ja määrab siis vajadusel täpsustavad lisauuringud.
Kui te ei tunne end tervena, siis peate ilmselt arsti külastama. Antud juhul ei ole mõtet spekuleerida võimalike patoloogiate teemal.
Head kosusmist,
dr Kariis

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Gastroenteroloogia

kummaline kõhuvalu

paar nädalat tagasi muutus kõht naba juurest hellaks - st. kõhtu ei valuta, aga kui püksivärvel vms. kõhtu soonib, tekib tuim valu . Vahepeal kadus valu ära, kuid pärast suuremat söömist, lõi laps kogemata ...

Vastas dr Toomas Kariis

Tere
Olen juba korduvalt soovitanud alustada perearstist, nii on meie tervishoiusüsteem ülesehitatud, et kõik saab alguse ja lõpeb perearstil.
Dr Kariis

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi