Tuim sõrm. 19.03.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Selline mure on, et vasaku käe pöidla all (peopesa poolt) nahk on tuim ja imelik puudutusele, sõrmest kuni randmeni. See juhtus peale käte kinni sidumist pehme paelaga, mitte kõvasti, tunniks ajaks lamades käte peal. Nahal jälgi ei ole. Kirjutan kuna kaks päeva pole tundlikus taastunud ja tunnen muret.

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Tundlikkuse taastumine nö trauma järgselt on pikem protsess. Võib võtta mõned päevad, mõne nädala. Raske täpsemalt öelda, kui pikalt taastub. Võite piirkonda masseerida ja pidevalt liigutada, et aidata taastumisele kaasa.

Heade soovidega

Maris Perendi