Kas võiksin minna kiropraktiku juurde? 16.02.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

10 aastat tagasi ja veidi peale elasin üle avarii mille tagajärjel on vaagnas palju metalli. Eelmise aastalõpu mingisuguse seljaprobleemi tõttu on pysivad alaseljavalud ja tahaksin proovida kiropraktikut aga mu massöör arvas, et tänu nendele ma äkki ei saa minna. Mida arvate teie kuidas peaksin jätkama või leppima sellega et elangi edaspidi valudes ja ei saa enam sporti ega mitte midagi teha. Vanus pole veel selline et alla anda.

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Kindlasti ei pea olukorraga leppima. Valude kontrolli all hoimiseks on liigutamine ja mõistlik füüsiline koormus vajalik. Kui soovite, võite pöörduda kiropraktiku juurde. Soovitan kindlasti pöörduda ka füsioterapeudi vastuvõtule, kes oskab anda häid soovitusi treeningu, tervisliku liikumise ja harjutuste osas, et seljavalu leenendada/edaspidiseid ägenemisi ennetada.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut