Massaaz süfamestimulastoriga 29.12.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

SOOVIN TEADA KAS SÜDAMEDYIMULASTORIGA INIMESEL TOHIB TEHA MASSAZI VÄIKESE KÄSI MASSERIMISSPARAADIGA.Seda alaselja ja jalgade piirkonnas

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Südame piirkonnast eemale hoides võib aparaati kasutada, kui ei ole muid vastunäidustusi. Vajadusel konsuteerige ka oma perearstiga, kel on parem ülevaade teie tervislikust seisundist.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut