Lihaspinge 02.12.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Minu küsimus järgmine. Kas pinge kaelas ja õlgades võib tekitada aegajalt pea värisemist? Kuna töötan arvutiga siis viimasel ajal tekkinud sellised sümptomid samas tunnen et olen ka seesmiselt pinges/stressi tase kõrge, väga väsinud

Tänulik vastuse eest.

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

"Üle töötanud" lihased ja emotsionaalne/vaimne seisund võivad tõepoolest aeg-ajalt värisemist põhjustada, kuid on ka muid põhjuseid. Mure korral konsulteerige palun oma perearstiga.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut