Jalad on kahvatuks jäänd 04.05.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Oli vaagnaluu hulgi murd.Olin 8 nädalat voodireziimil.Selle ajaga võtsin 8 kg alla.Ei toitunud ka kõige adekvaatsemalt vahelJalad on kahvatuks jäänud eriti haige jalg.Kas on võimlik et saan selle kehavormi tagasi mis varem oli?Trenni veel teha ei või.Tegelen puusa lahti võimlemisega

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Jah, arva et funktsioon ja lihasmass on võimalik teadliku tegevusega tagasi treenida. Ajaliselt võib see aega võtta ~3X pikema aja, kui olite haige ja ei saanud liigutada/ treenida.

Priit Ailt