Randmete ülekoormus 22.02.22 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen teinud füüsilist tööd rohkem kui kaks aastat ja eelmise aasta alguses tekkis randmete ülekoormus (käte peale oli valus toetuda). Hakkasin randmeortoose kandma rohkem kui viis nädalat tagasi ja need pole siiamaani aidanud. Mis spetsialisti poole ma pöörduma peaksin, et abi saada või sellisel juhul aitaks ainult töökoha vahetus?

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Ülekoormuse tõttu vajaksid randmed siiski puhkust ja töövõtete muutmist. Võimalusel ka tööülesannete kohandamist.
Soovitaksin alustuseks pöörduda füsioterapeudi poole, kes saab täpsemalt olukorda hinnata ja ravi määrata. Samuti oskab füsioterapeut abistada õigete töövõtete ja koormuse kohandamise osas.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut