vasaku õlaga ja käega seotud probleem 14.04.20 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
Mure on mul järgmine.Ma väga palju magan öösiti vasaku õla peal. ning ma pole viimased kolm kuud väga öösiti magada. Kuna ma suudan ennast vasakule küljele keerata.
Ma kardan ise, et ma olen raske tööga ennast ära koormanud. Ma olen pikk ja selline peenema laadne mees.
Ma sooviksin teada,millest ma peaksin alustama. Või kelle poole ma peaksin pöörduma.
Soovitati pöörduda magnetuuringule või midagi selle laadset
Mul ei ole Eesti haigekassat

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere!

Kahjuks ei ole te täpsustanud, milliste arstide või spetsialistide juures te varasemalt käinud olete. Kuna teil Eesti haigekassat ei ole, peate magnetuuringule saamiseks pöörduma kõigepealt tasulise eriarsti vastuvõtule.
Kui teile on öeldud, et probleem on õlas ja peaksite tegema uuringu, siis soovitan pöörduda ortopeedi vastuvõtule. Ortopeed määrab edasise ravi ja uuringute tegemise vajaduse.

Kas olete proovinud valude leevendamiseks ka füsioterapeutilist sekkumist? Füsioterapeut saab aidata välja selgitada valu põhjuse, anda soovitusi oma igapäevaelu kohandamiseks ja valu leevendamiseks, ning leida sobiva konservatiivse ravi.

Heade soovidega

Füsioterapeut Maris Perendi