Epikondüliit+labakäevalu 21.11.18 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere.
Oleksin küsinud sellist asja,et mida veel annaks teha Teie meelest epikondüliidi ja labakäte valu (ka suremine) heaks,et need nii palju ei piinaks?

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Kaebuseid ja probleeme on Teil palju ja tundub, et enamusega on tegeletud vastavalt tänapäeva soovitustele. Minu soovitus on siinkohal nõelravi/ dry needling õlavöötmesse ja küünarvartesse.

Tervitades,
Priit Ailt