Jala ja selja probleemid 13.10.18 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Jalad hakkavad valutama peale pikemat aega jalgade peal olemist. Mida rohkem ma jalgade peal olen igapäevaselt seda kiiremini jalad valutama hakkavad. Alaseljas on pidevalt pinge ja igasugune püsiv kummargil oleva asendi hoidmine on alguses ebameeldib ja pärast valulik.

Arst vastas:

Gerly Truuväärt

dr Gerly Truuväärt

Kiropraktik

Confido tervisekeskus

Tere! Teie mure on kiropraktikutele igapäevane teema. Kindlasti tuleks hinnata alaselja liikumis mustrit ja môista olukorda, et mis täpsemalt
Valu tekitab. Osa probleemist vôib olla rüht ja seda toetavad lihased- mis siis seistest väsivad ning tekib jalgadele ülekoormus. Samas ülisamba mitte optimaalne liikuvus ja painutus
Mustrid- harjumused vôivad olla valuliku selja pôhjustajad
Mure on juba aastaid olnud, igal juhul on aeg pöörduda Kiropraktiku juurde, kes siis peale
ülevaatust ja hindamist oskab lahenduse jaoks vastavad soovitused pakkuda.