"sideme" BACKNETIX kasutamisest 31.08.16 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

1. Kas Backnetix parema põlve piirkonda panekul vähendab selja allosas valu?
2. Kus seda võimalik osta on - firma telefon, nimetus?

Lugupidamisega

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Erinevad põlve toetavad sidemed võivad kaudselt anda efekti ka alaselga, kuid sellele ma väga ei loodaks. Pigem raviksin ikkagi otseselt selga. Kahjuks ei oska ma öelda, kuskohast Backnetix ortoosi saab, soovitan küsida Godoxist, Ortoosikeskusest, Terviseabist, Jalakabinetist jne.

Tervitades,
Priit Ailt