jalad 12.10.15 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! 2 aastat jalgades imelikud valud: särinad , nagu keegi rebiks jne , väsivad.Läksin nime poolest füsioterapeudi juurde, kes kohe mind ka" ragistama" hakkas. Igati arvestatud tegija. Vasak puus on ka veidi teatud asendis valus aga liigeste liigutamisel mingit probleemi polnud, Öösel jubedad krambid ja sellest ajast ka ishiase valu, jalad ei taha sõna kuulata. Kirjutasin talle probleemist. Ütles, et ma olen külmetanud ilmselt ja temast see probleem olla ei saa. Sellest 3 kuud. Nüüd valutavadl ka põlved, lihased on kanged ja nagu makaronid oleks all, trepist ei jõua üldse üles minna. Olen elu aeg liikunud. Nüüd ei jõua käiagi. Mis minuga juhtus? Arstideni on aega.

Arst vastas:

Priit Ailt

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Ilma konkreetse hinnanguta, diagnoosita ja raviplaanita on mul väga raske midagi olukorrast arvata. Usun, et see igati arvestatud tegijal füsioterapeut siiski teostas hindamis ja kasvõi enda peas mõtles välja kaebuste põhjused ja ravi. Mina hetkel sinna vahele ei tuleks ja jätkaks ravi seal, kus see pooleli jäi.

Priit

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Füsioteraapia

Kõverad jalad-

Mul on o-jalad ja ma olen nende pärast nii kurb-nad on nii koledad ja häirivad mind.Mul on sünnist saati olnud...Kas on mingi võimalus neist lahti saada?Operatsioon või harjutused?
Palun vastake ...

Vastas dr Kaidu Meitern

Tere!

Arvanet sportimisega ja spets säärelihaste harjutustega võib säärekuju mõningal määral muuta.

DR.K.Meitern

Loe edasi

Kõverad jalad

Tere!

Olen 26 a naine. Naisterahvale on tähtsad ilusad jalad, aga minu jalad on viimastel aastatel vajunud järjest kõveramaks. Mis võiks olla selle põhjuseks? Millise arsti poole peaksin oma ...

Vastas dr Andres Kukner

Tere. Te peaksite pöörduma ortopeedi vastuvõtule. Vajalikud on rö-grammid mõlemast jalast. Siis peaks selguma ka deformatsioonide põhjus.

Loe edasi

O-jalad

Tere!Sooviks teada, kas O-jalgsust on võimalik ravida? Ette tänades, Gustav

Vastas dr Aalo Eller

On.

A.Eller

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi