taastumine 24.02.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

tere,kui inimesel on olnud kanna lõikus mille käigus siirdati ka luud kanda ja jalg on olnud pärast seda 3pool kuud kipsis kas ta saab siis kohe peale kipsi ära võtmist käima hakata ilma karkudeta?Ja kui kaua läheb aega et võiks sporti teha?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Oleneb ka inimesest,aga üldiselt peaks saama.Ujumise jalgrattaspordiga võib alustada kohejooksma võib alustada kui ei lonka enam.

DR.K.Meitern