valu puusas ja liigutuste häire 25.06.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Olen eluaeg tegelenud rohkemal, vähemal määral spordiga. Nüüd viimase poole aasta jooksul on mind hakanud vaevama puusa valud. Olen tarvitanud mõningaid liigese valude vastaseid preparaate mida mulle soovitas dr. Gunnar Männik ning käinud ka nõelravis, kus arst arvas, et valud on põhjustatud nimme piirkonna lülide äravajumisest ning sain ka vastavat nõelravi, mis lõppes mai lõpus. Pärast seda tundsin end suhteliselt paremini.

Kuid nüüd äkitsi lõi mulle puusa piirkonda selline valu, mis ei lase mul isegi sirgelt seista, rääkimata korralikust liikumisest või painutustest ning aegajalt lööb valu ka reide. Mida teha, olen arjunud ennast liigutama, kuid nüüd tunnen ennast nagu vana mees. Kas te saaksite pakkuda mulle mingisugust abi, olen koheselt valmis tulema teie juurde kliinikusse või peaksin kuhugi mujale pöörduma.

Olen juba ette abi eest väga tänulik.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

tere!

Teie jutu järgi tundub siiski,et puusavalu on tingitud seljast.Puusaliigesest tingitud valud kiirguvad rohkem mööda reie sisekülge ja kubemesse.Kahjuks ei tea ka teie vanust?Kas teil on ka puusaliigestest Rö-pildid tehtud?

Kindlasti võite meie kliinikusse pöörduda,kuna meil on siin olemas nii liigese- kui ka seljaarstid(manuaalterapeutid)

Tervist soovides,dr.Kaidu Meitern