Ranne 03.11.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere, Olen 24 aastane neiu, töötan igapäevaselt arvutiga. Umbes poolteist aatat tagasi hakkas aeg ajalt valutama parema käe ranne. Valud oli u 1 nädal ja siis paar kuud kõik jälle rahulik. Käisin sellel perioodil niipalju kui võimalik elastiksidemega. Nüüdseks on valu pidev ja abi ei ole millestki. Randmel tunnen olevat tekkinud ka valuliku muna. Milles asi võib olla? Kas on lihtsalt tegemist nn töökutsehaigusega??? Ette tänades, Kadi

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Võib olla ka töökutsehaigus.Ravi alustused võtke 1n äd põletikuvastaseid tablette-näit.ibuprofeen.

Dr.K.Meitern