Ranne paigast ära :( 28.05.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 19 aastane neiu. Minu probleem seisneb selles, et umbes 5 aastat tagasi läks ranne nö paigast ära. Ei mäleta, et oleks midagi rannet koormavat teinud v6i midagi... igal juhul nüüdseks on see tavaline asi. Nii kui vale liigutuse teen, mis randmele ei meeldi, ongi naksti paigast ära. Esimesed päevad selline valu, et kirjutadagi on valus, paar nädalat kestab see jamps, siis jälle korras. Ja seda paariks päevaks, mil jälle 6nnestub mingi vale liigutus teha. Ja nii 5 aastat. Traumapunkti ega arsti juurde pole veel oma probleemiga pöördunud. Ja mingit sellist sporti ka ei tee, mis rannet puudutaks.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!
Arvan,et tegemist on kõhrekahjustusega randmeliigeses,mis annab nn."paigast äramineku "sümptoomi.VAlikravi on randme artroskoopiline operatsioon.

Dr.K.Meitern