valu labajalas 27.10.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere.
Probleem on selline, et juba paar-kolm päeva on valu jalas - alates hüppeliigesest jookseb valu väikse varba poole. Valu ei ole pidev, vaid tekib liigese teatud asendite puhul. Eriti valus on jala sirutamisel. Ja kui juhtun astuma selle poolse jala küljega näiteks uksepakule siis ka.
Olen septembri algusest tegelenud intensiivselt spinninguga. Võib see olla mingi väike trauma. Aga valu lõi välja reedel, viimane spinningu trenn oli kolmapäeval.
Pööduks arsti poole, aga ei teagi milllise arsti poole peaks pöörduma. Kas esmalt ikka perearsti poole? Või traumapunkti? Või on võimalik otse pöörduda traumatoloogi poole? Elan Tartus.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere1

Võib olla kõõluse-liigese-vöi ka närvivalu.Tuleks pöörduda perearstipoole,kui tahate otse ortopeedi poole ,siis on see võimalik eraarsti puhul,kus tuleks teil see visiit kõik ise kinni maksta.

Dr.Kaidu Meitern